Nowadays_in Amsterdam, winkelcentrum Beverhof in Beverwijk, winkelcentrum Kerkelanden in Hilversum, winkelcentrum Hanzewijk in Kampen en Retailontwikkeling AaBe Fabriek in Tilburg zijn genomineerd voor de NRW Jaarprijs 2017. De vijf genomineerde winkelcentra en retailgebieden werden op 30 mei tijdens PROVADA bekend gemaakt door juryvoorzitter Jos Sentel.

low.jpg

Ontwikkelaar : Rialto Vastgoedontwikkeling B.V.

Eigenaar : ERF Tilburg S.Ć .r.l.

Vanaf 2011 wordt er gewerkt aan de transformatie en herontwikkeling van het monumentale pand van de voormalige textielfabriek AaBe naar een prestigieus en uniek retailpark waarin de consument terrecht kan voor haar dagelijkseboodschappen maar ook voor meubels, sport, horeca en meer.

Een combinatie van een Rijksmonument met nieuwbouw, waarbij oud en nieuw samensmelten en het industriƫle karakter van het pand behouden is gebleven.

De 750 gratis parkeerplaatsen en andere praktische voorzieningen maken het aantrekkelijk om naar AaBe Fabriek te komen. Monumentale historie en hedendaagse wensen van winkeliers komen samen in een uniek gebouw.

Klik hier voor het gehele artikel